Håndbremsekabel 0K2FX 44 410
Producent
Se mere
0K2FX44410 OE JPN Håndbremsekabel 70H0354-JPN
inkl. 25% Moms, ekskl. leveringsomkostninger
tilgængelige varer: 12
Detaljer
0K2FX44410 OE MAXGEAR Håndbremsekabel 32-1639
OE Nummer 0K2FX 44 410 MAXGEAR
Varenummer: 32-1639
Håndbremsekabel MAXGEAR 0K2FX 44 410321639 1658, 1390mm, Skivebremse
Detaljer
  • Længde [mm]: 1658, 1390
  • Bremsetype: Skivebremse
  • Stand: Helt ny
Se mere
tilgængelige varer: 24
0K2FX44410 OE A.B.S. Håndbremsekabel K19358
OE Nummer 0K2FX 44 410 A.B.S.
Varenummer: K19358
Håndbremsekabel A.B.S. 0K2FX 44 410K19358 1658, 1390mm, Skivebremse, til venstre-/højrestyring
  • Længde [mm]: 1658, 1390
  • Bremsetype: Skivebremse
  • Vægt [kg]: 0,73
  • Venstre/højre-styret: til venstre-/højrestyring
  • Stand: Helt ny
tilgængelige varer: 24
0K2FX44410 OE JAPKO Håndbremsekabel 131K01
OE Nummer 0K2FX 44 410 JAPKO
Varenummer: 131K01
Håndbremsekabel JAPKO 0K2FX 44 410131K01 1658, 1390mm, Skivebremse