Køleventilator 7D0 959 455 A
Producent
Se mere
OE Nummer 7D0 959 455 A RIDEX
Varenummer: 508R0035
Køleventilator RIDEX 7D0 959 455 A508R0035 Ø: 345 mm, 350W
Detaljer
  • Nominel ydelse [W]: 350
  • Diameter: 345
  • Antal blæservinger: 7
  • Stand: Helt ny
Se mere
inkl. 25% Moms, ekskl. leveringsomkostninger
tilgængelige varer: 50
Detaljer
OE Nummer 7D0 959 455 A RIDEX
Varenummer: 508R0177
Køleventilator RIDEX 7D0 959 455 A508R0177 Ø: 345 mm, 12V, 350W, elektrisk
  • Nominel ydelse [W]: 350
  • Diameter: 345
  • Antal blæservinger: 11
  • Spænding [V]: 12
  • Opvarmning/køling: Enkeltblæser, inkl. ventilatorhjul
  • Antal stikkontakter: 2
  • Rotationsretning: Roterer med uret
  • Driftsart: elektrisk
  • Stand: Helt ny
tilgængelige varer: 34
OE Nummer 7D0 959 455 A BOGAP