Bremsecylinder BC1D 26 610
Producent
Se mere
BC1D26610 OE LPR Bremsecylinder 5537
OE Nummer BC1D 26 610 LPR
Varenummer: 5537
Bremsecylinder LPR BC1D 26 6105537 19,05 mm, TRW, Støbejern, 10 X 1
Detaljer
  • Materiale: Støbejern
  • Bremsesystem: TRW
  • Gevindmål: 10 X 1
  • Fastgørelseshullernes afstand [mm]: 32
  • Stempeldiameter [mm]: 19,05
  • Stand: Helt ny
Se mere
inkl. 25% Moms, ekskl. leveringsomkostninger
tilgængelige varer: 56
Detaljer
BC1D26610 OE A.B.S. Bremsecylinder 72841
+ 2
OE Nummer BC1D 26 610 A.B.S.
Varenummer: 72841
Bremsecylinder A.B.S. BC1D 26 61072841 19 mm, Støbejern, 1x M10x1.0
  • Diameter: 19
  • Materiale: Støbejern
  • Gevindmål: 1x M10x1.0
  • Vægt [kg]: 0,35
  • Modsvarende del til den modsatte side: 72841
  • Stand: Helt ny