Bremsekaliber C2S 38060
Producent
Se mere
OE Nummer C2S 38060 ABAKUS
Varenummer: 131-04-539
Bremsekaliber ABAKUS C2S 3806013104539 Bagaksel venstre
Detaljer
  • Monteringsside: Bagaksel venstre
  • Calipertype: Bremsekaliper (1 stempler)
  • Bremsesystem: BOSCH
  • til bremseskivetykkelse [mm]: 12
  • Modsvarende del til den modsatte side: 131-04-540
  • Ny del
  • Returnering af gamle dele ikke nødvendig
  • Stempeldiameter [mm]: 38
  • Skal monteres og afmonteres af fagfolk!
  • Stand: Helt ny
Se mere
inkl. 25% Moms, ekskl. leveringsomkostninger
tilgængelige varer: 44
Detaljer
C2S38060 OE NTY Bremsekaliber HZT-JG-008
+ 2
OE Nummer C2S 38060 NTY
Varenummer: HZT-JG-008
Bremsekaliber NTY C2S 38060HZTJG008 Bagaksel venstre
  • Calipertype: Type 1. kaliper, Bremsekaliber med integreret parkeringsbremse
  • Modsvarende del til den modsatte side: HZT-JG-009
  • Fabrikationsnummer: HZT-JG-008
  • Stand: Helt ny
tilgængelige varer: 28
OE Nummer C2S 38060 A.B.S.
Varenummer: 630381
Bremsekaliber A.B.S. C2S 38060630381 Gråt støbejern, 127 mm
  • Calipertype: Bremsekaliper (1 stempler), Bremsekaliber med integreret parkeringsbremse
  • Materiale: Gråt støbejern
  • Bremsesystem: BOSCH
  • Modsvarende del til den modsatte side: 630382
  • Tilslutningsantal: 1
  • Fastgørelseshullernes afstand [mm]: 127