Håndbremsekabel MN 102248
Producent
Se mere
OE Nummer MN 102248 RIDEX
Varenummer: 124C0002
Håndbremsekabel RIDEX MN 102248124C0002 bagved til højre, 2027/1765mm, Skivebremse
Detaljer
  • Monteringsside: bagved til højre
  • Længde [mm]: 2027/1765
  • Bremsetype: Skivebremse
  • Nødvendigt antal: 1
  • Stand: Helt ny
Se mere
inkl. 25% Moms, ekskl. leveringsomkostninger
tilgængelige varer: 47
Detaljer
MN102248 OE RIDEX Håndbremsekabel 124C1107
OE Nummer MN 102248 RIDEX
Varenummer: 124C1107
Håndbremsekabel RIDEX MN 102248124C1107 bagved til venstre, bagved til højre, Skivebremse
  • Monteringsside: bagved til venstre, bagved til højre
  • Bremsetype: Skivebremse
  • Stand: Helt ny
MN102248 OE MAXGEAR Håndbremsekabel 32-0836
OE Nummer MN 102248 MAXGEAR
Varenummer: 32-0836
Håndbremsekabel MAXGEAR MN 102248320836 bagved til højre, 2030, 1810mm
  • Længde [mm]: 2030, 1810
  • Modsvarende del til den modsatte side: 32-0897
tilgængelige varer: 80
MN102248 OE A.B.S. Håndbremsekabel K19052
OE Nummer MN 102248 A.B.S.
Varenummer: K19052
Håndbremsekabel A.B.S. MN 102248K19052 2025mm, Skivebremse
  • Vægt [kg]: 0,50
  • Modsvarende del til den modsatte side: K19051
  • Længde 3 [mm]: 1815