Bremseslange MR 129771
Producent
Se mere
MR129771 OE ABE Bremseslange C80056ABE
+ 2
OE Nummer MR 129771 ABE
Varenummer: C80056ABE
Bremseslange ABE MR 129771C80056ABE Foraksel begge sider, 191 mm, M10x1
Detaljer
  • Monteringsside: Foraksel begge sider
  • Længde [mm]: 191
  • Gevindmål 1: M10x1
  • Gevindmål 2: M10x1
  • Stand: Helt ny
Se mere
inkl. 25% Moms, ekskl. leveringsomkostninger
tilgængelige varer: 23
Detaljer
MR129771 OE A.B.S. Bremseslange SL 3967
+ 3
OE Nummer MR 129771 A.B.S.
Varenummer: SL 3967
Bremseslange A.B.S. MR 129771SL3967 210 mm, INN M10x1.0
  • Længde [mm]: 210
  • Gevindmål 1: INN M10x1.0
  • Gevindmål 2: INN M10x1.0
  • Vægt [kg]: 0,07
  • Stand: Helt ny
tilgængelige varer: 30
MR129771 OE KAWE Bremseslange H5846
OE Nummer MR 129771 KAWE
Varenummer: H5846
Bremseslange KAWE MR 129771H5846 210 mm
  • vægt [g]: 86
  • Totallængde [mm]: 210
Ikke på lager
MR129771 OE QUICK BRAKE Bremseslange 27.084
OE Nummer MR 129771 QUICK BRAKE
Varenummer: 27.084
Bremseslange QUICK BRAKE MR 12977127084 192 mm, M10x1, med indvendigt gevind
  • Længde [mm]: 192
  • Gevindmål 1: M10x1
  • Gevindmål 2: M10x1
  • Gevindtype: med indvendigt gevind