Bremseslange SHB 100650
Producent
Se mere
SHB100650 OE A.B.S. Bremseslange SL 5226
+ 3
OE Nummer SHB 100650 A.B.S.
Varenummer: SL 5226
Bremseslange A.B.S. SHB 100650SL5226 500 mm, BANJO 10.0 mm
Detaljer
  • Længde [mm]: 500
  • Gevindmål 1: BANJO 10.0 mm
  • Gevindmål 2: INN M10x1.0
  • Vægt [kg]: 0,14
  • Stand: Helt ny
Se mere
inkl. 25% Moms, ekskl. leveringsomkostninger
tilgængelige varer: 50
Detaljer
SHB100650 OE FERODO Bremseslange FHY2338
OE Nummer SHB 100650 FERODO
Varenummer: FHY2338
Bremseslange FERODO SHB 100650FHY2338 500 mm, F 10X1
  • Længde [mm]: 500
  • Gevindmål 1: F 10X1
  • Vægt [kg]: 0,138
  • Beholdertype: Pose
  • Indpakningslængde [cm]: 23,5
  • Indpakningsbredde [cm]: 7,5
  • Indpakningshøjde [cm]: 2
  • Stempeldiameter 1 [mm]: 10
  • Stand: Helt ny
tilgængelige varer: 17
SHB100650 OE TRW Bremseslange PHD410
+ 2
OE Nummer SHB 100650 TRW
Varenummer: PHD410
Bremseslange TRW SHB 100650PHD410 500 mm, M10x1, med indvendigt gevind
  • Gevindmål 1: M10x1
  • Gevindmål 2: Banjo
  • Gevindtype: med indvendigt gevind
  • Diameter 1 [mm]: 10