Generator WL21 18 300A
Producent
Se mere
OE Nummer WL21 18 300A RIDEX
Varenummer: 4G0684
Generator RIDEX WL21 18 300A4G0684 12V, 70A, B+(M8),S,L, excl. vakuumpumpe, Ø 84 mm
Detaljer
  • Generator-ladestrøm [A]: 70
  • Spænding [V]: 12
  • Remskiver-Ø [mm]: 84
  • Remskiver: med remskive
  • Antal riller: 2
  • Køretøjsnetudførelse: til køretøjer med 12V net
  • Rotationsretning: Roterer med uret
  • Generatortype: excl. vakuumpumpe
  • Fastgørelsesmåde: Enkeltdrejearm
  • Klemme: B+(M8),S,L
  • Antal fastgørelseshuller: 3
  • Antal gevind huller 0
  • Gevindmål: M8
  • Stand: Helt ny
Se mere
inkl. 25% Moms, ekskl. leveringsomkostninger
tilgængelige varer: 19
Detaljer
OE Nummer WL21 18 300A RIDEX
Varenummer: 4G0169
Generator RIDEX WL21 18 300A4G0169 12V, 80A, M8 B+, L-S, 10L, excl. vakuumpumpe, Ø 84 mm, med integreret regulator
  • Generator-ladestrøm [A]: 80
  • Spænding [V]: 12
  • Remskiver-Ø [mm]: 84
  • Remskiver: med remskive
  • Antal riller: 2
  • Stiktype-ID: L-S
  • Tillægsartikel / Yderligere info.: med integreret regulator
  • Position/grad: 10L
  • Fastgørelsesmåde: Trepunktfastgørelse
  • Klemme: M8 B+
  • Kølingstype: luftkølet
  • Antal fastgørelseshuller: 3
  • Antal gevind huller 0
  • Stand: Helt ny
tilgængelige varer: 12
WL2118300A OE STARDAX Generator STX100369R
OE Nummer WL21 18 300A STARDAX
Varenummer: STX100369R
Generator STARDAX WL21 18 300ASTX100369R 12V, 70A, Ø 86 mm
  • Generator-ladestrøm [A]: 70
  • Remskiver-Ø [mm]: 86
  • Sporantal: 2
tilgængelige varer: 44
OE Nummer WL21 18 300A RIDEX REMAN
Varenummer: 4G0169R
Generator RIDEX REMAN WL21 18 300A4G0169R 12V, 80A, M8 B+, L-S, 10L, excl. vakuumpumpe, Ø 84 mm, med integreret regulator
  • Generator-ladestrøm [A]: 80
  • Stiktype-ID: L-S
  • Position/grad: 10L
  • Klemme: M8 B+
  • Kølingstype: luftkølet
  • Stand: Renoveret
tilgængelige varer: 2
OE Nummer WL21 18 300A ROTOVIS Automotive Electrics
Varenummer: 9045541
Generator ROTOVIS Automotive Electrics WL21 18 300A9045541 14V, 70A, B+ M8, S / L, Ø 72 mm
  • Spænding [V]: 14
  • Remskiver-Ø [mm]: 72
  • Remskiver: For dobbelte remskiver
  • Stiktype-ID: S / L
  • Klemme: B+ M8
  • Stand: Renoveret
inkl. 25% Moms, Gratis levering
Gratis levering
tilgængelige varer: 2
OE Nummer WL21 18 300A HELLA
Varenummer: 8EL 012 430-191
Generator HELLA WL21 18 300A8EL012430191 12V, 70A, Ø 80 mm
  • Remskiver-Ø [mm]: 80
  • Remskiver: Med dobbelt remskive
  • Returnering af gamle dele ikke nødvendig
  • Ny reservedel uden pant
  • Skal monteres og afmonteres af fagfolk!
Gratis levering
tilgængelige varer: 45
OE Nummer WL21 18 300A FEBI BILSTEIN
Varenummer: 186641
Generator FEBI BILSTEIN WL21 18 300A186641 12V, 70A, Ø 86 mm
  • Remskiver-Ø [mm]: 86
  • Sporantal: 2
  • Vægt [kg]: 5,67
tilgængelige varer: 50
OE Nummer WL21 18 300A BV PSH
Generator BV PSH WL21 18 300A145528070130 12V, 70A, B+ (M8), Ø 86,0 mm
  • Remskiver-Ø [mm]: 86,0
  • Klemme: B+ (M8)
  • Kvalitet: +Line Original
  • Fastgørelsesvinkel [grader]: -10
Over 100 varer på lager
WL2118300A OE CASCO Generator CAL35159AS
OE Nummer WL21 18 300A CASCO